іноземні мови

on-line
skype

likestudya

email

info@skypeclass.org

Питання

 • Чи можна скасувати або перенести заняття?

  Звичайно регулярність занять, організованість та самодисципліна – важливі складові успішного оволодіння мовою. Але якщо через будь-яку причину у Вас виникла потреба скасувати чи перенести заняття, Ви можете зробити це, завчасно попередивши вашого викладача або адміністратора. Вам слід проінформувати про зміни у вашому графіку не менш ніж за 2 години до початку заняття.

 • Що потрібно для того, щоб почати займатися по Skype?

  Для того, щоб розпочати Ваші заняття по Skype Вам необхідно зв’язатися з адміністратором та пройти співбесіду. Якість технічної сторони заняття покращать навушники та мікрофон. Вони дозволять Вам краще чути викладача і не відволікатися на сторонні шуми. Наявність камери необов’язкова, але бажана, тому що відео трансляція дозволяє викладачеві стежити за вашою дикцією та реакцією.

 • Як обрати викладача?

  Кожен за наших викладачів має свої кваліфікації, про які Ви можете прочитати на сторінці «викладачі». Під час співбесіди ми порадимо Вам того вчителя, чий стиль викладання та персональні якості найбільш відповідають вашим потребам.

 • Як проходять заняття по Skype?

  Наші заняття ретельно організовані та добре структуровані. Не дивлячись на те, що навчання дистанційне, всі компоненти успішного заняття з іноземної мови зберігаються. Але на різних заняттях ці компоненти можуть бути представлені у різних пропорціях, викладач змінює їх співвідношення, виходячи із потреб учня.

 • Чи можна займатися за гнучким розкладом?

  Так. Однією із переваг навчання по Skype є гнучкий розклад. Більше про це можна дізнатися під час співбесіди або у вашого викладача.

 • Чи можуть діти займатися по Skype?

  Ми рекомендуємо починати заняття дітям від 9 – 10 років. До цього віку найважливішою складовою заняття з іноземної мови є гра. При навчанні on-line можливість ігрової діяльності обмежена, а основним засобом утримання уваги та інтересу дитини до навчання є своєчасне переключення її уваги з одного виду діяльності на інший, що стає можливим з 9 – 10 років.

 • Як я можу сплачувати за заняття?

  Ви можете сплачувати за заняття будь яким із наведених способів: 


  Всі необхідні для цього деталі Ви отримаєте під час співбесіди з нашим адміністратором.